Polen-Pro

automaty vendingowe
prezerwatywy, produkty higieniczne, leki OTC

dystrybutor automaty vendingowe: Dystrybutor Autonumis

Aktualności

Oferta

SPRZEDAŻ AUTOMATÓW VENDINGOWYCH

Oferowane przez Nas automaty vendingowe angielskiego producenta cechuje bardzo wysoka jakość, dlatego na świecie używane są przez największych producentów prezerwatyw (m.in. przez firmę Durex).
Za wybraniem oferty naszej firmy powinien stać fakt iż sami posiadamy własna sieć automatów zainstalowanych na terenie śląska. Dzięki czemu służymy radą popartą własnym doświadczeniem. Naszym klientom doradzamy jaki produkt sprzeda się najlepiej w wybranej lokalizacji. Miejsca, w których znajdują się już nasze automaty to najczęściej sieci dużych centrów handlowych, dlatego pomagamy (czasem nawet gwarantujmy) zawieszenie automatu w takiej samej lokalizacji w innym mieście.

Reasumując, kupując u nas automaty dodatkowo zyskujesz:
- wysoką jakość gwarantującą niezawodność automatów, 
- podzielimy się z Tobą naszym kilkuletnim doświadczeniem 
- pomożemy w znajdowaniu lokalizacji 
- pomożemy w dobraniu produktów w danej lokalizacji
 

INSTALACJA AUTOMATU VENDINGOWEGO W TWOJEJ LOKALIZACJI/FIRMIE

Posiadasz dobrą lokalizację? Zadzwoń, a my zainstalujemy u Ciebie automat. Oferta skierowana dla właścicieli pubów, restauracji, klubów, biurowców oraz innych obiektów użyteczności publicznej znajdujących się na terenie Śląska. Więcej...
 
 

REKLAMA NA OPAKOWANIACH I/LUB AUTOMATACH VENDINGOWCH

Posiadamy własną sieć automatów zainstalowanych w największych centrach handlowych na Śląsku. Jesteś zainteresowany reklamą własnej firmy (klub, hotel itp.), wykorzystaj do tego nasze opakowania i/lub automaty. Gwarantujemy reklamę charakteryzują się wysoką skutecznością i niskim kosztem. Więcej…
 
 

AUTOMAT VENDINGOWY POD TWÓJ PRODUKT

Posiadasz produkt który chcesz sprzedawać za pomocą automatów vendingowych? Możemy dla Ciebie wyprodukować automat dostosowany do niego.
 
Szczegóły dotyczące naszych ofert otrzymają Państwo kontaktując się z nami.
Zapraszamy do współpracy.


SPRAWDŹ LOKALIZACJE NASZYCH AUTOMATÓW

Nasi Partnerzy: